• Start

Geolog Biłgoraj - badanie gruntu, opinia geotechniczna

Badania geologiczne gruntu - Biłgoraj

W ramach prowadzonej przez nas działalności, wykonujemy wszelkie prace związane z geologią i geotechniką.

Wiercimy otwory badawcze, przeprowadzamy sondowania dynamiczne, wykonujemy badania laboratoryjne pobranych próbek gruntów i wód podziemnych.

Na podstawie zebranych danych, opracowujemy opinie geotechniczne i dokumentacje badań podłoża gruntowego, w których w przystępny sposób staramy się przedstawić budowę geologiczną i warunki gruntowo-wodne.

Wiercenia badawcze przeprowadzamy sprzętem udarowym. Ten sposób wierceń w minimalny sposób, niekorzystnie ingeruje w podłoże, a ze wzgledu na niewielkie rozmiary, umożliwia wykonanie zamierzonych prac, praktycznie w każdym terenie.

Ofertę badań geologicznych kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (domy jednorodzinne, przydomowe oczyszczalnie ścieków), jak i do firm projektowych i jednostek administracynych.

Prawidłowo przeprowadzone badania geotechniczne, umożliwiają odpowiednie zaprojektowanie posadowienia przyszłej inwestycji. Informację które przekazujemy Inwestorom, pozwalają uniknąć rozpoczęcia przyszłej budowy w trudnych warunkach (grunty słabonośne i organiczne). Już na wstępnym etapie, pozwala to zoptymalizować koszty wykonania prac fundamentowych i uniknąć problemów z nierównomiernym osiadaniem fundamentów.
 

Joomla SEO by MijoSEF